Cava brut nature reserva botella 75 cl - Freixenet · Hipercor | kompriaCava brut nature reserva botella 75 cl - Freixenet
11,85 €
75 cl15,80 € / litro
Por debajo de lo habitual
Suele costar 12,90 €. Ahora está un 8.1 % más barato.
Descripción
Cava brut nature reserva FREIXENET
En Alcampo el envase sale a 10,66 €, 1,19 € menos que aquí. Ver esa ficha
En otros supermercados
AlcampoFREIXENET Cava brut nature reserva, elaborado de forma tradicional y denominación de origen Cava FREIXENET botella de 75 cl.
Freixenet
10,66 €750 ml
10,66 € / ud
EroskiCava Brut Nature Reserva FREIXENET, botella 75 cl
Freixenet
12,99 €750 ml
17,32 € / litro
CapraboCava Brut Nature Reserva FREIXENET, botella 75 cl
Freixenet
12,99 €750 ml
17,32 € / litro
CarrefourCava Freixenet brut nature reserva D.O. Cava 75 cl.
Freixenet
13,29 €750 ml
13,29 € / ud